Czy zażywanie kamagry jest bezpieczne?

Zażywanie leków na erekcję

Każdy z nas zażywa jakieś leki. Wszyscy korzystamy z dostępnych bez recepty tabletek przeciwbólowych, leków na przeziębienie, na dolegliwości żołądkowe itp. Na aptecznych półkach stoją też leki na erekcję. Nie zażywa się ich dla rozrywki, ani przyjemności, ale po to, by przywrócić normalne funkcjonowanie sfery intymnej. Z zaburzeniami erekcji borykają się miliony mężczyzn na świecie. Zaburzenia te przestały być problemem konkretnej grupy wiekowej, a mianowicie starszych panów. Obecnie narzekają na nie coraz młodsi mężczyźni. Zażywanie tabletek na erekcję nie szkodzi zdrowiu, pod warunkiem, że użytkownik stosuje się do zaleceń opisanych w dołączonych do nich ulotkach. Nowoczesnym, skutecznym i w pełni bezpiecznym lekiem tego typu jest kamagra.

Kamagra na erekcję

Kamagra jest lekiem na erekcję produkowanym w Indiach przez firmę Ajanta Pharma. Lek z początku sprzedawano tylko na wewnętrznym rynku. Obecnie, sprzedawany jest w wielu krajach. Substancją czynną działającą w leku jest sildenafil, który sprawia, że krew szybciej napływa do ciał jamistych znajdujących się w prąciu. Kamagra występuje w trzech wariantach dawkowych: 20mg, 50mg i 100mg. Tabletkę przyjmuje się tuż przed planowanym stosunkiem. Lek jest aktywny po około trzydziestu minutach. Czas działania leku wynosi cztery godziny. Jest to czas, w którym mężczyzna może wielokrotnie osiągać pełną i długotrwałą erekcję. Ile razy ją osiągnie – zależy od niego i partnerki. Aby ją osiągnąć, każdorazowo musi być pobudzony erotycznie. Zadaniem leku nie jest wywoływanie pobudzenia, tylko fizjologicznej reakcji na pobudzenie, czyli erekcji.

Czy zażywanie kamagry jest bezpieczne?

Jak najbardziej tak, ale trzeba pamiętać o stosowaniu się do zaleceń widniejących w ulotce. Leku nie mogą zażywać mężczyźni przed osiemnastym rokiem życia. Po lek nie można sięgać, gdy występuje choć jedno z przeciwwskazań wymienionych w ulotce. Lek będzie niebezpieczny gdy będzie przyjmowany w zbyt dużych dawkach. Maksymalna dawka na dobę to 100mg. Leku nie wolno przyjmować łącznie z innymi lekami na erekcję.