Lat przybywa, erekcji ubywa!

Cóż, starzejemy się wszyscy i wszyscy odczuwamy tego konsekwencje. Jedne są łatwiejsze do zaakceptowania, z innymi trudno się pogodzić. W przypadku mężczyzn, wyjątkowo trudne do zaakceptowania są pojawiające się z wiekiem problemy z erekcją. Zaakceptowanie ich utrudnia znacznie panujący obecnie kult młodości, wigoru i siły.

Dlaczego erekcja słabnie wraz z wiekiem?

Wraz z wiekiem słabnie całe ciało i zachodzące w nim procesy ulegają zmianom. Skoro tak, to osłabieniu ulega też naturalna reakcja na pobudzenie seksualne. Gorszy wzwód daje o sobie znać najczęściej około czterdziestego roku życia. Jest to moment, w którym w męskim ciele spada poziom najważniejszego hormonu odpowiedzialnego za seks, czyli testosteronu. Na spadek męskiej formy seksualnej pracuje też wiele innych czynników. Najważniejsze z nich, to kontynuowany przez wiele lat styl życia, który obejmuje aktywność fizyczną, dietę i stosunek pracy i wypoczynku. Większość mężczyzn prowadzi siedzący tryb życia, odżywia się niewłaściwie, jest zbyt mało aktywna fizycznie, żyje w nadmiernym stresie, jest przepracowana i przemęczona. Wszystko to niekorzystnie działa na układ sercowo naczyniowy, który wpływa na zdolność do erekcji. Wraz z wiekiem pojawiają się u mężczyzn choroby cywilizacyjne, takie jak miażdżyca, cukrzyca, nadciśnienie czy otyłość. One również obniżają zdolność do wzwodu. Spadek kondycji seksualnej u panów po pięćdziesiątce i starszych jest naturalnym skutkiem zachodzących w organizmie procesów starzenia.

Nie trać erekcji z wiekiem!

Zdolność do erekcji u pięćdziesięciolatka nie będzie już taka jak u mężczyzny w wieku lat dwudziestu. Eliksiru młodości jak dotąd nikt nie wymyślił. Wymyślono natomiast leki kamagra, które doskonale pomagają w poprawie kondycji seksualnej nie najmłodszych panów. Leki te doraźnie poprawiają ukrwienie penisa, co jest bardzo ważne w erekcji. Substancją czynną działającą w lekach jest sildenafil. W zależności od nasilenia problemu i indywidualnych potrzeb, można dobrać odpowiednią dawkę leku. Tabletki dostępne są bez recepty. Mężczyźni chorujący na poważne schorzenia ogólne, powinni przyjmowanie środków na erekcję skonsultować ze swoim lekarzem. Korzystanie z tego typu specyfików jest całkowicie bezpieczne, pod warunkiem, że robi się to zgodnie ze wskazaniami widniejącymi w ulotce. Erekcja nie musi minąć wraz z wiekiem. Mimo upływu lat można czerpać satysfakcję z seksu i cieszyć się nim, dając radość również partnerce.

Be the first to comment on "Lat przybywa, erekcji ubywa!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*